18 yaş üzeri reşit olan kullanıcılar için hazırlanmıştır.
Beğen 2

Kadın Telefon Numaraları

Bir kadının sesi insana her zaman huzur verir. Çünkü kadın; annedir, arkadaştır, dosttur, sevgilidir; kısacası kadın her şeydir. Gün boyunca, ihtiyaç duyduğunuz bir anda arayabileceğiniz kaç kadın arkadaşınız var? Bu arkadaşlardan kaçı sizi iyi bir şekilde dinliyor ve sizi önemsiyor? Dinlediklerinde verdikleri öğütlerden memnun musunuz? 

Herkes Sizi Dinlemez

Hiç kimse sizin problemlerinizi dinlemek zorunda değildir, buna arkadaşlarınız da dahil. Sizin için büyük olan bir problem karşınızdaki için önemsiz bir detay olabilir. Üzerinizdeki negatif elektriği üstlerine çekmek ve akıllarını sizin sorunlarınızla doldurmak istemezler. Bunun için psikologlara yüzlerce lira vermenize de gerek yok. Kadın telefon numaraları tüm ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm sağlayacaktır. Telefonun öbür ucunda bulunan kadınları günün her saati arayabilirsiniz. Siz telefonu kapatmadan karşınızdaki de kapatmaz. Bu nedenle sabaha kadar istediğiniz konu hakkında sohbet edebilirsiniz.

Aradığınız Dert Ortağınız Yeni Arkadaşınız

Özellikle içindeki dertleri, sıkıntıları anlatmak isteyenlerin tercihi olan kadın telefon numaraları  sayesinde dilediğiniz konu hakkında konuşabilirsiniz. Telefonun diğer ucundaki kadınlar sizin telefon numaranızı görmezler. Bu nedenle ileride kimliğim açığa çıkar mı gibi bir korku da yaşamazsınız. Kadın telefon numaraları aradıktan sonra kimliğinizi açıklama gibi bir sorununuz da yoktur. İster bir rumuz kullanın, isterseniz de hiç olmadığınız bir kişi olarak kendinizi tanıtın. Kadın telefon numaraları ile olmak istediğiniz kişi olabilirsiniz. bunun için hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

Arkadaşlığınızı İlerletin

Kadın telefon numaralarını sadece dert kapısı olarak görmek elbette ki yanlıştır. Kadın telefon numaraları ile yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin hayatı hakkında konuşmanız dahi mümkündür. Aynı kişiyle tekrar tekrar görüşebileceğiniz gibi her seferinde farklı kişilerle de görüşebilirsiniz. Farklılığı seven ve kendini ifade etmekten hoşlananların adresi olan kadın telefon numaraları sadece dert anlatmak ve arkadaş edinmek isteyenlere değil, aynı zamanda eğlenceyi seven ve hoş vakit geçirmek isteyenlere de eşsiz bir seçenek sunuyor. Mutluluğu uzaklarda aramak istemeyen, dilediği her an telefonun ucunda bir arkadaş bulmak isteyenler bu hatları arayarak gerçek arkadaşlığın ve paylaşmanın kıymetini anlıyor, vakitlerini daha kaliteli geçiriyorlar.

Yorumlar

  1. İsmet dedi ki:

    Merhaba ben İsmet ära tanısak 05314609972

Yorum Yaz

ikinci el saat alan yerler